NUOTAKŲ VESTUVINĖS SUKNELĖS

Vestuvinės suknelės siuvimas – tai kūrybinis procesas, kurio metu siekiama tobulo rezultato su kiekvienu unikaliu modeliu. Tai žavaus moteriškumo, elegancijos ir pasitikėjimo savimi derinys moteriai, kuri įsimintiniausią savo gyvenimo dieną nori atrodyti išskirtinė.

 

REGISTRUOTIS SUSITIKIMUI


Individualų vestuvinės suknelės modelį bei dizainą rekomenduojama aptarti likus 5 – 9 mėnesiams iki planuojamos šventės dienos. Pirmo susitikimo metu visada stengiamės Jus pažinti bei suprasti, kaip norėsite atrodyti vestuvių dieną. Būtų puiku, jei iki susitikimo turėtumėte keletą Jums patikusių suknelių modelių nuotraukų. Tai leidžia geriau suprasti Jūsų skonį, asmeninį stilių bei mados pojūtį. Atsižvelgiant į pamatytas nuotraukas ir Jūsų pasakojimą apie planuojamą šventę, visada suteikiame galimybę pasimatuoti panašaus stiliaus sukneles salone. Matuojami modeliai atskleidžia, kokio silueto vestuvinės suknelės labiausiai tinka Jūsų figūrai, kokie audiniai, puošybos elementai, linijos gali atitikti Jūsų įvaizdį padaryti tobulą. Vestuvinės suknelės siuvimui be galo svarbu tinkamai parinktas audinys, todėl tai darome kartu su kliente. Jūsų patogumui audinių pavyzdžius turime vietoje.
Mūsų studijoje nerasite katalogų, iš kurių galėsite rinktis vestuvines sukneles, nes kiekviena suknelė kuriama individualiai, pagal būsimos nuotakos išsakytas svajones bei norus, poreikius ir figūrą. Kodėl? Nes norime ir siekiame, kad Jūsų vestuvinė suknelė būtų tobula, išskirtinė ir vienetinė.
Aptarus ir išanalizavus visas vestuvinės suknelės detales iki smulkmenų, nupiešiamas planuojamos suknelės eskizas, išmatuojama figūra bei pasirašoma sutartis, kuri yra laiku pasiūtos kokybiškos vestuvinės suknelės garantas. Vestuvinių suknelių siuvimo kaina kinta priklausomai nuo modelio sudėtingumo, audinių ir puošybos elementų įvairovės.
Likus kelioms dienoms iki vestuvių dienos, naujutėlė vestuvinė suknelė yra iki galo sutvarkoma, išlyginama ir supakuojama į nepermatomą dėklą.
Jūsų patogumui teikiama skubios vestuvinės suknelės siuvimo paslauga – nuotakoms, kurios nespėjo savo suknele pasirūpinti iš anksto. Nesijaudinkite – mes turime galimybę Jums padėti - pasiūsime vestuvinę suknelę ypač greitai. Nors preliminarus siuvimo laikas yra apie 2-3 savaitės, mūsų rekordas – tik 1 savaitė!
Susikurkite idealiai tinkančią vienetinę vestuvinę suknelę kartu su Inga Miltieniene - vestuvinių suknelių dizainere, kuri daugiau nei penkiolika metu kuria nuostabaus grožio vestuvines sukneles bei pildo slapčiausias nuotakų svajones.
Nuotakų gražiausios dienos akimirkos.
 

REGISTRUOTIS SUSITIKIMUI