Galbūt jūs, o gal draugė ar sesuo yra itin kūrybiška, nuolat varto madų ar siuvimo žurnalus? Galbūt vis pasvajojate, kaip norėtųsi pasiūti svajonių suknelę, kurią matėte naujausioje šių metų mados kolekcijoje? Tuomet radote ko ieškote, mielai kviečiame užsukti pas mus!
Mūsų siūlomuose kursuose kiekviena mokinė galės sukurti bei pasiūti stilingą, originalų ir kokybišką drabužį sau ar savo artimam žmogui. Kursai tinka visoms – tiek pažengusioms, tiek visiškai nemokančioms siūti. Mokymų programa parenkama atsižvelgiant į mokinės norus bei poreikius, kiekviena mokosi to, kas yra aktualu būtent jai. Visiškai nemokančios siūti jau pirmosios pamokos metu išmoksta naudotis siuvimo mašina (įverti siūlus, reguliuoti dygsnį, atlikti smulkų remontą), susipažįsta su pagrindinėmis sąvokomis, priemonėmis, kurių reikia darbui. Kursų metu būsite supažindinti su medžiagomis, jų savybėmis, į kurias būtina atkreipti dėmesį konstruojant, sukerpant ir siuvant drabužius. Visada patarsime, kokias rinktis medžiagas įvairiems drabužiams. Mokysimės taisyklingai išmatuoti žmogaus figūrą, nustatyti ir parinkti drabužio dydį bei modelį. Drabužių detalių brėžinius mokysimės daryti keliais būdais: sukonstruosime pagal savo figūros matmenis ir sumodeliuosime drabužį, arba mokysimės naudotis iškarpomis iš žurnalo „Burda“ (modelio pasirinkimas, figūros matavimas, modeliavimas), teisingai sukirpti ir pasiūti savo pirmąjį drabužį! Pamokų metu skirsime laiko įvairių kišenių, užtrauktukų siuvimui. Savo nuožiūra galėsite pasirinkti sudėtingesnį drabužio modelį, pasidaryti jo detalių brėžinius, sukirpti bei pasiūti norimą drabužį. Bus ir namų darbų - nes kam gaišti kursų laiką elementariems darbams? Užsiėmimų metu atliksime tai kas yra sudėtingiau arba tai kas nepavyko namuose. Kad geriau perprastumėte siuvimo subtilybes, namuose galėsite konstruoti ir siūti tokių pačių modelių drabužius, tik jau kitai figūrai, o kursų metu konsultuotis.
Užsiėmimai vyksta pagal pageidavimus - individualiai, arba mažose, iki 4 asmenų grupėse. Pamokos vyksta šviesiose dirbtuvėse, kurias patogu pasiekti iš bet kurios Vilniaus vietos – Pašilaičių 12 A.
Laukiame!